O nás

Vyklízení Praha se představuje

Pár slov o naší společnosti

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti vyklízení bytů, vyklízení objektů, vyklízení pozůstalosti patří mezi stěžejní služby, které nabízíme. Dále nabízíme menší bourací práce, malování a kompletní úklid vyklizeného objektu.

Vyklízení pozůstalosti není zrovna příjemná záležitost a pro mnohé také velmi emotivní. I tyto služby můžeme nabídnout stejně jako stěhování, výkup železa a výkup barevných kovů.

Potřeboval jsem rychle vyklidit byt po tetičce, která celý život bydlela v Praze. Dostal jsem doporučení na Vyklízení Praha, profesionálové, cena souhlasila, byli extrémně rychlí! Hlavně ale nic nezničili – fakt precizní práce a klobouček dolů! Vše jsem vyřídil s garantem vyklízení v Praze p. Tůmou. Doporučuji tuto spolehlivou vyklízecí firmu.

Mgr. Bořivoj Syrový
Vedoucí divize nadnárodní společnosti

Zemřel mi děda v Praze, bydlel v bytě, který jsem se rozhodl prodat. Na internetu jsem společně se svým českým kamarádem ze studií našel po zadání vyklízení pozůstalosti Praha firmu Vyklízení Praha. Od samého počátku jednání byli velmi ohleduplní a citliví, poradili si i s vyklizením sklepa, celá komunikace probíhala v angličtině – bravo!

John ``Terry`` Henson z Londýna
Recenzi napsal Ing. Křikavy z Prahy

Vyklízení bytu – to je “blbá práce” a to jsem fakt nechtěl dělat. Pro vyklizení bytu v Praze, který jsem získal v dědickém řízení, jsem vybral “firmičku” Vyklízení Praha s.r.o.. Vše zařídil “takovej pohodář” jako já – jistej Bc. Tůma, ten celé vyklízení řídil od A až do Z :). Doporučím i svým kámošům – Vyklízení Praha = jsou to BORCI!

Oskar ``baníček`` Baláž
Optimista a fanda Baníku Ostrava
  • Kvalitní vyklízeníNaši kvalitu potvrzují naši klienti.
  • Volejte nonstopJsme k dispozici 24h/7d v týdnu.
  • Vyklízíme v Praze již rokyJsme tu již od roku 1999